Yurdun Banyosunda

Yurdun Banyosunda


Ben 22 yaşında İstanbulda üniversite son sınıfta okuyorum. Anlatacağım vaka 2 yıl evvel üniversitenin yurdunda gerçekleşti. 5-6 seneden beri tüysüz erkeklere alaka duyuyorum. Ancak pasifim. Anlatacağım olayın kahramanı da bizim okulun Genetik bölümüne talebe değişim programıyla gelmiş 1982 doğumlu
Avusturyalı bir öğrenci. Adı Jens`di. 1.80 boyunda tam benim istediğim gibi tüysüzdü. Suratında hiç tüy yoktu bacaklarında ise fazla hafif sarı tüyler mevcuttu. Beni fazla kışkırtıyordu. Atletik de sayılabilecek bir yapısı vardı. Göğsü de pasparlaktı. Bir cuma akşamı herkes 29 ekim tatili için memleketine gittiğinden yurtta bizim kat bomboştu. Sadece o ve ben vardık.
Lavaboda elimi yıkarken o da lavaboların oraya geldi selamlaştık ve banyoya girdi. Ben ise banyo kapısının altı yerden 10 cm yukarıda olduğu için birdenbire kapının altından içeri bakmak aklıma geldi. Baktığımda adeta kuduracak gibi oldum. Jens soyunuyordu. Kilodunu da çıkardığında aletini de görmüş oldum. Gerçekten uzun bi aletti ve de kılsız vücudunun aksine orman gibi tüylüydü aletinin çevresi. Testisleri de büyüktü ve adeta sarkıyordu.
Yıkanmaya başladı. Vücudunu yıkadıktan sonra birdenbire elini aletine attı ve sabunlamaya başladı. Sonra ardı ardına sıvazlamaya başladı aletini. Yaptığı masturbasyonun etkisiyle zaten aka olan aleti gitgide büyüyordu. Ben ise çılgın gibi heyecanlanmış ve yüzümü kapının altından yere dayamış onu seyrediyordum. Fakat tam o sırada birdenbire kendimi tutamayarak hapşırıverdim. Ve 1 saniye sonra kapının altından onu izlediğimi anlayan Jens kapıyı açtı ve biraz kızgın bi şekilde napıyorsun sen burada dedi.
Ben ise çaresiz seni izliyordum dedim. Biraz düşündü al o vakit dedi ve banyonun kapısında ağzıma verdi. Bana sakso çektirmeye başladı. aleti tekrar büyümüş ve ağzıma sığmaz olmuştu; doğal benim aletimde büyümüştü. 2 dakika süren ateşli gitgellerden sonra ağzıma boşaldı. Ben ise fazla beğeni almama karşın meninin tadı iğrenç geldiği için derhal tükürdüm. Daha sonra banyonun içine girip kapıyı kapadık. Yurdun banyo kabini oldukça geniş ve de sıcaktı bu yüzden rahatlıkla sevişebiliyorduk.
Hemencecik soyunmama yardım etti Jens gerçekten azmıştı ve de onunki kadar olmasa da tekrar kılsız sayılabilecek popomu sıkıştırıyor bir yandan da avucun içine hem kendi hem de benim aletimi almış vaziyette ağzımı burnumu yalıyordu. Ben ise henüz boşalmamıştım. Bu sırada yukarıda duştan gelen sıcak suyun da bizi iyice azdırdığını söylemeliyim. Jens birdenbire daha fazla dayanamadı ve beni döndürüp aletini popoma yapıştırdı. Önce tereddüt ettim ama kudurmuştum artık zevkten.
Önce istemesem de refleks olarak kendimi kastım ama Jens fazla güçlü bastığından hart diye aleti bana girmişti. Gerçekten ilk girdiği andaki hissettiğim şey zevkten ziyade bir acıydı. Ama 1 dakika gidip gelmeden sonra aleti prostatıma kadar eriştiği için ben de zevkin doruklarındaydım ve kendi kendime boşaldım. Jens ise öyle hızlı gidip gelliyordu ki hem inliyor hem de kıçımı yırtacak kadar güçlü pompalıyordu.
Benden bir dakika sonra da Jens içime boşaldı. Zevkten ve nefessizlikten olduğum yere yığılmıştım. Jens ise pis pis güldü sonra orta parmağını kıçıma soktu şöyle bir çevirdi ve bornozunu alıp odasına çekip gitti. Ben de doğrulup biraz pişmanlık da duyarak duş alıp odaya gittim. Jens`le yıl sonuna kadar 10-12 kez daha seviştik. Sonra o ülkesi Avusturyaya art döndü.