Yumyum 5

Köle olmam için hazırlanmış bu maddeleri karşımda görünce artık kurtuluşumun olmayacağını biliyordum ama efendim şebnemin bir hayat kölesi olamam için bunu imzalayacaktım. ve bu maddeleri okurken şebnemin beni beline taktığı vibratörle öldüresiye sikmesi okuduğum maddeleri bir daha asla unutturmayacaktı bana. maddeler şöyle sıralanıyordu.

1- Bu günden itibaren efendim şebnemin kölesi olamayı kabul ediyorum.

2- Efendim şebnemin bana vereceği her türlü fiziki veya psikolojik rahatsızlıklardan ötürü şikayet etme hakkım yoktur.

3- Efendim şebnem beni istediği gibi kullanabilir, istediğinde satabilir veya kiralayabilir.

4- Efendim şebnemin üzerimden kazanacağı parada kesinlikle hiçbir hakkım yoktur.

5- Efendim şebnemin bütün emirlerine itaat edeceğim ve hayat boyu ona kölelik yapacağım.

6- Bütün kazancımı ve mal varlığım efendim şebneme devretmeyi kabul ediyorum.

7- Efendim şebnem istediğinde hiç bir mesuliyet kabul etmeksizin hayatıma son verebilir veya bunu benim yapmamı isteyebilir.

İşte bu son maddeyi okuduğumda hayatımın gerçektende bir tehlikeye girdiğini ayrım ettim artık bu vaka latife değil tamamen gerçekti. ve bu kağıdı imzalamakla adeta hayatıma bir son vermiş olacaktım. maddeler devam ediyordu.

8- Bu sözleşme sadece efendim şebnem tarafından fes edilebilinir.

Sözleşmeyi hiçbir tesir ve baskı altında kalmadan kendi rızam ile onaylıyorum. sözleşmenin altında ismimin açıldığı yere imzamı attım. şebnem önümden sözleşme kağıdını aldı saçlarımdan tutarak başımı yukarı kaldırdı bu esnada halen vibratörü içimdeydi.

-Bundan sonra başına gelecekleri düş bile edemeyeceksin.

İki eliyle de saçlarımdan asılarak iki ayağının üzerine kalktı ve o ana kadar yapmadığı biçimde katı darbelerle beni sikmeye başladı. o kadar katı vuruyorduk darbelerini her seferinde yüzüm koltuğa gömülüyor ve yine saçlarımdan çekerek başımı kaldırıyordu. kendine güzel bir ritim tuturmuş sanki yılların orospusunu sikiyormuş gibi beni bir müddet sikti. ancak yorulduğunda üzerimden kalkıp koltuğa oturdu. ben ise yarı baygın bir şekilde yığılıp kalmıştım ve artık bitti diye düşündüğümde efendim beni yanına çağırdı zorbela yanına kadar süründüm. kan ve dışkıyla kirlenmiş vibratörünü göstererek “temizle” emrini verdi. vibratör nerdeyse 25 cm idi öylesine özenilerek yapılmıştıki etrafındaki damarlar dahi belirgin hale getirilmişti. yavaşça vibratörü elime aldım, öncelikle başına ufak öpücükler kondurdum amacım aslında bununla yetinmekti ama şebnemin ne düşündüğümü ayrım etmiş olacakki ” O kadar basit kurtulamayacaksın” deyip saçlarımdan kavradı ve başımı olduğu gibi vibratörüne çekti artık bütün vibratör ağzımın içindeydi başımı art çekemiyordum nefesim kesilmek üzereydi. şebnem saçlarımdan okadar kuvvetli kavramıştıki kıpırdayamıyordum bile. “birazda ağzını sikelim bakalım iyi alabilecekmisin” diyerek oturduğu yerden ağzımı sikmeye başladı belini ileri art devinim ettirerek vibratörü tamamen ağzıma sokup çıkarıyordu daha sonra ayağa kalktı ben dizlerimin üzerine çökmüş durumdaydım, ayağa kalkarken vibratörü hiç ağzımdan çıkarmadı. başımı iki eliyle saçlarımdan kavradı ve olanca güçüyle ağzımı sikti.

Artık vibratörü tamamen temizlenmiş olacakki saçlarımı serbest bıraktı o bırakır bırakmaz ben yere yığılmıştım nezaman sonra kendime geldiğimi ayrım etmedim ama kendime geldiğimde şebnemin artık çıplak olduğunu ve koltukta kendini öbür bir vibratörle tatmin ettiğini gördüm. gözleri hafiften bana ilişti uyandığımı görünce “gel buraya hemen” diye buyruk verdi yine sürünerek yanına gittim. yüzüme çift taraflı bir vibratör bağladı. bu vibratörün bir tarafı benim ağzıma giriyor öbür tarafıda boşta kalıyordu boşta kalan kısmını vajinasına götürerek “hadi içeri gir köle” diye buyruk verdi ben şebnemin bacakları arasında kafamı ileri art devinim ettirerek onu tatmin etmeye çalışıyordum bir süre sonra şebnem inleye inleye boşaldı. bu seferde kafamı yüzüm yukarı istikbal şekilde koltuğa koydu ve ağzımın üzerindeki vibratöre oturmaya başladı. ağarlığını çekemeyecek duruma gelmiştim ama şebnem sanki cansız bir manken üzerine zıplıyormuş gibi zıplıyordu bir müddet sonra yine boşalmıştı ve son yüzümden kalktı. kendisi öbür koltuğa geçip dinlenmeye başladı ben ise ağzımdaki vibratörle öylece orada efendimin bir sonraki hamlesini bekliyordum.

-Şimdi seni yine sikmem için bana yalvar orospu şayet beni tahrik edebilirsen mükafat olarak sana götünü parçalayana kadar sikmeyi devam ediyorum.

Ben ise artık kafi daha fazlasına katlanamayacağımı düşünerek yalvarmıyordum gerçi ağzımdaki vibratörle de yalvaramazdım. öylesine başımı önüme eğdim. benim yalvarmadığımı görünce yine fazla kızdı eline geçirdiği ilk kırbacı vücudumda şaklattı ve bir kaç kırbaç darbesinden sonra saçlarımdan tutarak sürüklüye sürüklüye banyoya getirdi klozetin kapağını açıp kafamı klozete soku ve ayağıyla iyice içine bastırdı.

-Sana verdiğim emirler hayatınla ilgili yaşamak istiyorsan dediklerime harfiyen uymak zorundasın. yaptığın itaatsizlik sana fazla şeye mal olacak. dedi ve şifonu çekti. boğulacak gibi oldum.

-Şimdi ben sana yeni bir buyruk verene kadar orada öylece bekleyeceksin kafanı klozetten çıkardığını görmeyeceğim belki de bu günlerce sürebilir bu birazda sana bağlı.

Aradan bir saat kadar geçmesine karşın kafam hala klozetin içindeydi ve çıkarmaya asla cesaret edemiyordu. içerden şebnemin kendini tatmin etmesi esnasında çıkardığı sesler geliyordu. bir müddet sonra banyonun kapısı açıldı ayrım ettiğim kadarıyla şebnem üstünü giymişti ama belinde öncekinden daha aka bir vibratör vardı ben neler olacağını tahmin etmeden o arkamdaki yerini çoktan almış benim kafam klozetin içindeyken o yine beni götten sikmeye başlamıştı bunu yaparken arasıra şifonu çekiyor benim soluk almamı zorlaştırıyordu. bir müddet daha beni böylece siktikten sonra kalktı.

-Şimdi gidiyorum kafanı klozetten nezaman çıkaracağını sana telefonla söylerim ondan evvel çıkarırsan. artık fahişe olarak çalışmak için kendine bir köşe ararsın.

Dış kapının sesi gelmişti artık gitmiş olmalı diye düşünerek kafamı çıkardım evet gerçektende gitmişti. etrafı temizledikten sonra güzel bir banyo yaptım. ertesi sabah zorda olsa görevimin başına okula gittim, vucumdumdaki açılardan fazla yavaş devinim edebiliyordum. bir ara kantine indim. tam bir çay alıp odama çıkacaktımki telefonum çaldı.

– Sana klozetten ayrılabileceğini söylememiştim.

Eyvah oydu şimdi ne yapacağım diye düşünüyor telefonda yanıt veremiyordum, sadece korkarak dinlemeye devam ettim.

-Sana birkaç Abaza arkadaşımı getireceğim seni teker teker onlara siktireceğim onları ve beni mesut edersen belki seni affedebilirim. şimdiden götünü iyi kremle bir hafta ayağa kalkamayacak şekilde sikileceksin. Devam edecek