Yengemle2

Yengemle-2


Hikayemi beğenenler mailime mail yolladılar herkese teşekkür ediyorum. Devamının olup olmayacağını soruyor herkes. İşte devamı hikayenin.> aslında devam değil de o olaydan sonra yengemle ve sevgilim meralle(okulda tanıştık ve derhal kaynaştık) yaşadıklarımız.
Yengemle olan sevişmemizin ardından artık her fırsatta her yalnız kaldığımızda sevişirdik. Birbirimizi ellemeden okşamadan parmak atmadan kendimizi alamazdık.Okuldan gelmemi dört gezle beklerdi artık,birde abimin evde olmamasını. Genelde istediğimiz olurdu. Evde yalnız kalırdık. Doyasıya sevişir birbirimizi yalardık öpüşürdük.
Yengeme merali anlatmaya karar verdim. Çünkü hem Meralsiz hemde yengemsiz yapamıyordum. Her ikisininde ayrı ayrı özellikleri vardı sevişirken. Mesela Meral öpüşmeyi ve bilhassa mor delik yalamayı fazla sever. Ve harika yalar. Yengemse göbeğe bağlamalı vibratörle fazla iyi siker. Kendi özelliklerimi saymasam da olur ama merak edenler olur söyleyeyim.Ben hepsini yaparım partnerime. Hem yalarım hem de vibratörü sonuna kadar mutlaka sokarım. O benden daha fazla beğeni almalı ki Abazalığımda veya partenirim Abazalığında bana ulaşmaları basit olsun. Başkalarına gitmesinler bilhassa erkeklere.

Neyse fazla uzatmadan anlatayım. Bir gün tekrar yengemle evde yalnız kalmıştık. Yemeğimizi yedikten sonra yengem yanıma geldi Meltemciğim sana doyamıyorum dedi ve beni boşaltırmısın dedi. Bende memnuniyetle dedim. Tamam derhal geliyorum dedi döşek odasına gitti. Geldiğinde ise harika bir görüntü vardı karşımda.
Üstünde şeffaf bir gecelik içinde ise sadece kara bir tanga ama yarığı kabarmış ve tanganın önünde belli oluyordu. O gelen kadar ben kilodumla kalmıştım bile. Derhal dudaklarıma yumuldu ve kilodumun üstünden amcığımı okşamaya başladı. Bende geceliğinin altından bacaklarını okşuyor parmaklarımla am yanaklarını sıkıyordum. Yaklaşık 5 dakika öpüştükten sonra geceliği kanepeye sırt üstü uzattım ve her yerini yalamaya öpmeye başladım.
Fındık büyüklüğündeki meme uclarını emdikten yaladıktan sonra göbek deliğine dilimi soktum. Yengem ohhhhhhh evettttttt devammmmm devammmmm diyordu. Aşağıya inerek ve kasıklarını emerek bal kutusuna geldim. Harika bir görüntü vardı. Önce dilimi am dudaklarına dokundurup çekiyordum. Her dil darbemde yengem ohhhhhhhhh diyordu ve beni daha da azdırıyordu. Ani amını yalamaya başladım ve bir parmağımı göt yanaklarının etrafında gezdirmeye daireler çizdim. Bızırını emdikçe yengem tuhaf tuhaf sesler çıkarıyordu.
Baş parmağımı amının içine orta parmağımı da göt deliğine soktuktan sonra yalamaya devam ettim. Yengem adeta kendinden geçmiş inim inim inliyordu. Bende ellerimle hızlı hızlı sokup çıkartıyordum. Ve ani kasılmaya başladı. Şadırvan gibi ağzımın içine amsuyunu boşalttı ve derin bir ohhhhhhhhhhhhhhh çekti. Bu sefer yengem beni altına aldı dudaklarımdan başlayarak aynı şekilde yalamaya başladı beni.


Kilodum ıslanmıştı ve elini atınca ooo hanımefendiye bak çoktan zevklenmiş dedi ve kilodumu çıkardı. Koşarak odama gitti ve 23 cmlik vibratörüm elinde içeriye girdi. Bakalım hepsini alacakmı görümcem dedi. Ve evvel vibratörü yalayarak ıslattı bir eliylede amımı genişletiyordu. Ve am dudaklarıma sürmeye başladı. Ben yengemin gözlerinin içine bakarak hadi çabukkkkkk diyordum.
Beni kırmadı ve amcığıma soktu vibratörü. Ve ileri art yaptırmaya bir yandanda göğüslerimi emmeye başladı. Harika bir duyguydu. Kendimden geçtim adeta ve inlemeye başladım. Yengemin hoşuna gidecekti hadi görümce hadi az kaldı diyordu ve eliyle iteledikçe itiyordu. Ben ise yengemin saçlarını çekiştiriyordum. Ani 69 pozisyonuna geçtik ve amını ağzıma dayadı yengem ise vibratörü sokup çıkartıyordu güzel amcığımda.
Ben ise o zevkten yengemin amcığını öyle yalıyordum ki arada ısırıyordum yengem havaya zıplıyordu. Ani oleyyyyyyyyyyyyy hepsini soktum dedi. Amımı doldurmuştu vibratör ve fazla tuhaf hissediyordum kendimi çünkü ilk kere bir vibratörün tamamını içime alıyordum. Yengem aka bir iş başarmış gibi vibratörü köküne kadar sokup çıkartıyor ve aynı zamanda ohhhhhhhhh diyordu.
Bende boşalmak üzereydim ve yenge geliyorum dedim. Ah demez olaydım. Bir anda yengem vibraötürü çıkardı ve hızla soktu amıma sokması ile boşalmam bir oldu vibratörün kenarlarından am suyum akıyordu. Aynı anda yengemde ağzıma boşaldı ve yanıma uzand
Dudaklarımdan öptü ve ne güzelsin tatlım dedi bacaklarını üstüme atıp yüzüme bakıyordu.


Tam sırası dedim ve yengeciğim aramıza 3. şahıs alalım mı dedim? Ani doğruldu ve erkek mi dedi. Bende yok canım ne erkeği dedim okuldaki arkadaşım ve ikinci partnerim dedim. Vay vay vay zilli dedi ne o ben seni tatmin etmiyor muyum dedi.

Bende olurmu sen harikasın dedim ama o da fazla tatlı ve sevişince harikalar yaratıyor dedim. Hadi ya dedi. Bende evet bir gelsin bir deneyelim hoşuna gitmezse ki eminim hoşuna gidecek bir dha çağırmayız dedim. O da giz tutanalrdan değil mi dedi. Bende evet yenge merak etme dedim ve dudaklarından öpüp teşekkür ettim…. Ve derhal gidip merali aradım…


[email protected]Gönderen: delikız