Yengemin Eseri

Yengemin Eseri


Merhabalar bu hale gelmemin sebebini sizinle paylaşmaya karar verdim. Ben 7 yaşımda iken babam vefat etmişti ve annemde benim öğrenim durumumun iyi olması için beni dayımın yanına fransaya göndermişti. Dayım fransanın birköyünde oturuyordu. Evliydi yanlız çocukları yoktu. Yengem fazla iyi birisiydi evlendilleri 3 seneolmasına ramen çocukları olmuyordu, benim erkek olmama ramen yengem benimle aynı kız çocuğu gibi davranıyordu beni kızgibi giydiriyo, saçlarımı kızgibi uzatıyo, hatta kilodum bile kız donuydu.Beni öyle alıştırdı ki aynı kız olmuştum sanki dayım işi gereği haftalarca gelmiyordu bağzen ve bu süre içinde yengemle birlikte kalıyor sanki onun oyuncağımışım gibi benimle oynuyordu. Eviniçinde iken onunla beraberken evde çıplak geziyorduk beni alır ilk evvel banyoya girerdik birlikte beni güzelce yıkardı ve sonra amını ağzıma verir saatlrce yalatırdı bana banyodan çıktığımızda beni yatağa alır ve bu sefer o benim saatlrce götümü yalardı bu bana baştan fazla sıkıcı gelirdi ve hatta iğrenirdim bunları yapmaktan ama sonraları bende beğeni almaya başlamıştım.
Sen sevicisin…


Sikimle hiç oynamazdı sikim kalktığı vakit onu tokatlar ve bana `bunun kalkmasını istemiyom anladınmı, sen sikici değil sevicisin` derdi. Sikimi tokatlamaktan cimdirmekten kıpkırmızı oluyordu ve onu avucunun içinu alıp göbeğime doğru bastırırdı eğilip götümü yalar ve iki parmağını ani içine sokardı canım yanıyordu ama yapacak bi şey yoktu o ne derse öyle oluyordu.Artık yaşım ilerledikçe bende kendimi öyle kabul etmeye başlamıştım. Sikici değil sevici olarak. Ve işler böyleyken yıllar geçmiş, ben 18 ime bastım. Köyde hiç dısarı çıkmıyom desem yeri vardır. Dayı geldiğinde herşey gayet normalmiş gibi davranıyorduk. Dayıma aldırdığı sexsi iç çamaşırlarını bana giydirir sonrada bana sen benim kızımsın der dudaklarımdan öperdi.Birgün yengemin ay başısıydı ve bana dediki `gel bak seninle ne yapacağız dedi daha sonra bonyoya gittik ve bana amını açtırdı kiodu aşağıyo doğru indirdim bide baktık kilodu kanlı idi fazla korkmuştum `bu ne ` diye sordum güldü `al o kilodu giy dedi bana ` bende `ama bu kanlı dedim` o artık senin kilodun oldu dedi ve bundan sonra her kan geldiğinde sende benimle aynı kanlı kilodu giyeceksin dedi çaresiz olur demekten diğer şansım yoktu.
Kadın olmuştum…


Onunla yatarken bir erkek değilde bir kadın olmuştum artık yatakta saatlerce yalaşıp dururduk o defalarca boşalır ben boşalacağım sırada taşaklarımı sıkar sikime vururdu. Artık o bile alışmıştı iki tokat attığı vakit derhal iniyordu sikim. Artık ufacık kalmıştı olup olmadığı bile belli olmuyordu. Onunda istediği buydu zaten ufak olması.Hiç yoksa 6-7 santim arası idi. Bir gün bunun arkadaşı geldi oda lezdi herneyse oturduk bunlar laflıyorlardı ve ani öpüşmeye başladılar ve kadın ani duraksadı ve gözünle beni işaret etti, yengem de gülerek `o benim kızım dedi` zaten kızdan farkım yoktu ak tenim, uzun saçlarım.Şişirilmiş göğüslerim ağdalı bacaklarım ve o güzzeliğim en kıral kıza bile taş çıkartırırdım. O da gözüne kestirmişti beni ve yengem `istersen bu sefer onunla dene` dedi kadın şaşkın şaşkın yanıma yaklaştı ve bacaklarımı okşamaya başladı, bana bakıp `yavrum bune güzellik dedi ve bende fazla ince bir sesle `sizde öylesiniz` dedim.O vakit bu güzzelikleri paylaşalım dedi. Öyle bir dudaklarıma yapıştı ki şaşırmıştım. Kucağima otrdu göğüslerimi sıkmaya başladı. Yengemdebizi izliyor ve keyiften dört köşe oluyordu. kadın bir çırpıda çırıl çıplak kaldı ve beni soymaya başladı takiiii kiloda gelene kadar veo an gelmişti kilodumdan içiri elini soktu karıştırmaya başladı ani yengeme bakarak kız bune dedi. Ve yevgem kahkahayı bastı ve gülerek bu benim eserim dedi kalkıp yanımıza geldi kilodumu çıkatdı nasıl ama fazla ufak değilmi dedi ve karının dudaklarına yapıştı.
Ağzına almaya başladı…


Kadın şaşkınlığı elden bırakmamıştı oysa. Yengem benim ufaklığı ağzına almıştı ilk kere böyle birşey yapıyordu bende şaşırmiştim her nekadar oynasa kalkmıyordu ki o artık etkisiz olmuştu. Yengem sayesinde ve kadına dönüm `bak şekerim bununla ne kadar oynasan kalkmaz” Gerçektende öyle idi bu sefer kadın ağzına almaya başladı emdi emdi durdu sonra bana dönüp beğeni almıyormusun kaltak dedi bende sesimi çıkartmadım ve yerimden kalktım ve götümü dönerek `eğer beğeni vereceksen buradan ver` dedim. kadın demek beğeni almak istiyon orospu dedi ve dört parmağını ani içime soktu, sonra yengemde bize katıldı o gün o gece zevkten coşmuştuk. kadının fazla hoşuna gitmiştim, yengeme dediki ara dizi bu kaltağı bana da verirsin birazda ben kullanayım dedi. Yengem de canın ne vakit istersen alabilirsin dedi.Aradan vakit geçti birçok lezbiyen partilerine beğeni vermeye beğeni almaya katıldık yengemle beraber. Yengeme soranlara “benim eserim” derdi. Okuduğunuz için fazla teşşekür ederim… :)))Gönderen: Sevici