Tezgahtar Kıza Tecavüz

Selam ben İstanbul dan Ahmet.23 yaşındayım.size iş hayatımda başımdan geçen bir olayı anlatıcağım. Aka ve sırf marka satan bir mağazada çalışmaya başlamıştım.Tabi bu işin aka güzellikleri de vardı.Bir sürü güzel kız geliyor ve bende onları giydiriyordum.mağazamızda birbirinden güzel kızlar çalışıyordu.ve ben hepsiyle muhabbet fiyat yeri gelince de hep birlikte içerdik.Sabah erken mağazaya geldiğimde benden önce bir tek kasiyer Elif gelmişti. Bana “ben bir iç çamaşır deneyeceğim alıcı gelirse bakarsın dedi ve soyunma kabinine girdi.

Tabi bende o arada abes durmadım ve soyunma kabinin aleni olan yan tarafında dikizlemeye başladım.Elif üzerindeki her şeyi çıkardı ve artık çırılçıplaktı. Öyle seksiydi ki benim sikim artık odundan farksız olmuştu.Bir ara aklıma şeytanlık geldi ve saate baktım daha elemanların gelmesine yarım saat vardı. O arada Elif denediği çamaşırları tam çıkartıyordu ki be kapıyı açtım ve “sana fazla yakışmış” dedim. Çok utandı ve bana bağırmaya başladı bir taraftan da açtığım kapıya asılı olan elbiselerini almaya çalışıyordu. Ben etrafa bakındıktan sonra içeri girip kapıyı kapattım. Beni ne yapacağımı anladığı için bana yalvarmaya başladı ve “sen böyle şeyler yapacak insan değilsin ne olur bırak gideyim demeye başladı. Bende fazla güzel olduğunu benimde kendinden hoşlandığımı ve zorluk çıkarmamasını istedim ama nafile. Baktım olmayacak üzerine atladım. Bir taraftan ağzını kapatıyor bir taraftan da pantolonumu indirmeye çalışıyordum. Baktım olmayacak arkasını çevirdim ve duvara bastırdım ellerini bağlayıp tam düğümden askıya sıkıştırdım artık ellerini kurtarma şansı kalmamıştı. Zaten üstünde bir tek denediği kilot vardı. Onu bir çırpıda çıkardım ve amını okşamaya başladım ben okşadıkça suratının şekli değişiyor ve yavaş yavaş o da bu işten beğeni almaya başlıyordu. daha fazla dayanamayıp kazık gibi olan sikimi çıkardım ve amına bastırdım Tahmin ettiğim gibi bakire değildi. Hızlıca girip çıkmaya başladım artık ondanda inilti sesleri yükselmeye başlamıştı. ama bir taraftan da ağlıyordu.

Artık iyice coşmuştum hafiften domalttım. Oda başına geleceği anlamıştı ve lütfen arkadan olmaz bari oradan yapma dercesine inliyordu. Ama acıtmayacağım korkma dedim İyice tükürdüğüm sikimi götüne dayadım. Bir taraftan götten kayarken bir taraftan da göğüslerini mıncıklıyordum.artık o da keder ile zevki karıştırır olmuştu ve artık inlemekten diğer yapacağı bir şey kalmamıştı beni kabullenmeye başladı ve muavin olmaya başladı. Tam o sırada boşalacağımı anladım ve sikimi götünden çıkarttım . Ağzına almasını istedim. Önce fazla tiksinti içinde baktık ama ben ısrar edince zorunlu kaldı ve aldı ağzına. Tabi bende ağzına boşaldım. Derhal elini ağzını sildi ve kaçtı oradan. bende derhal kapıyı kilitledim ve biraz dinledim. Daha sonra yanına gittim ve beni şikayet etmesi halinde onu rezil edeceğimi söyledim. Anlaşılan fazla korkmuştu. Ağzının kenarında kalan son döl parçasını da ben ayrım ettim ve ağzını sildim Ve bundan sonra ara dizi ona yine zorla tecavüz ettim.