Nezarette

Nezarette….


4 Gece evvel Bursa’ya gitmem gerekti. çabuk işim olduğundan arkadaşın arabasını da aldım. Bursa’ya varmama az kalmışken polisin olağan denetim yaptığını gördüm. Hızımı kestim ve sıranın bana gelmesini bekledim.
Polis yanıma gelip ehliyet ve ruhsatımı sordu. Ruhsatı çıkardım ama aceleden ehliyetimi yanıma almayı unuttuğumu ayrım ettim. Polise çabuk işim olduğumdan ehliyeti almayı unuttuğumu ve bu seferlik görmezden gelmesi konusunda birkaç laf söyledim. Ancak söylediklerim onu fazla kızdırmış olacaktı ki onlarla beraber karakola gelmem gerektiğini söyledi. Çok yalvardım ama sonunda cezama boyun eğmem gerektiğini anladım. Arabayı otoparka koyup ekip otosuyla karakola gittim.
O sırada aklıma evdekilere nasıl hesap vereceğim ve sicilimde bir suç olarak olup olmayacağı aklıma geldi. Karakolda kalmamam gerekiyordu. Son bir kez daha gayret sarf edip bu işten nasıl kurtulacağımı sormaya karar verdim. Beni getiren polislerden bir tanesi yanıma gelince sordum:
– Memur bey ben daha öncede söylediğim gibi öğrenciyim ve böyle bir olayı ailemin duymasını istemem. Bu seferlik affetseniz de eve gitsem olmaz mı. Laf bundan sora dikkatli olcam.


Polisin verdiği yanıt şu oldu:


– Kimseye imtiyaz tanımıyoruz. Senin durumunda olan bir fazla insan var. Seni salarsak onları da salmamız gerekir. Öyle olursa yaptığımız işin anlamı kalmaz. Cezanı çekmek zorundasın ve sabaha kadar nezarette kalacaksın.

Bu sözleri duyunca ümidim iyice kırıldı.Resmen yalvarıyordum. Son olarak şey dedim:


-Buradan kurtulmamı sağlayacak hiç bir şey yok mu? Lütfen ne gerekiyorsa yaparım.


Ağzımdan çıkan son cümlenin biraz sora başıma neler açacağını düşünmemiştim.


Polis son sözümden sonra güldü ve gel bakalım dedi. Beni bir odaya götürdü. İçeride sadece iskemle masa ve lamba vardı. “Sen otur birazdan gelip sorunu çözeriz” dedi.
Ben ne olacağını düşünmeden beklemeye başladım. 10 dakika sonra konuştuğum polisle beraber bir polis daha içeri girdi. Kapıyı kilitlediler. Ben hala ne olduğunun farkında değildim. Konuştuğum polis “ buradan gitmeyi fazla mu istiyorsun” dedi. Bende “evet” dedim. Polis yine ”biraz evvel buradan çıkmak için ne gerekiyorsa yaparım dedin değil mi “ diye sordu. Bende evet dedim.
Polisler önünde oturduğum masaya yaklaştılar ve “ o vakit bazı fedakarlıklarda bulunman gerekecek” diyerek pantolonlarını indirmeye başladılar. Ben kilitlenmiştim. Çaresizce tamam dedim. Ben o sırada sandalyede oturuyordum. Biri sağıma biri soluma geçti ve pantolonlarını indirip beklemeye başladılar.Buradan tek kurtuluşun bu olduğunun farkındaydım ve en azından beğeni almaya çalışmalıydım.
Bir elime birinin yarağını öbür elime diğerinin yarağını alıp okşamaya başladım. Yarakları elimdeyken evvel birinin taşağını sonra diğerininkini yalayıp diliyordum. Daha bu kadarcık şey yapmışken çıkardıkları seslerden beğeni aldıklarını anlamıştım.Uzun zamandır kimseyle beraber olmadıkları belli idi.Taşaklarını yalayıp okşadıkça yarakları da gitgide büyüyordu. Beni karakola getiren hasanın yarağı resmen odun gibi olmuştu. Kalın ve normale göre uzun bir yarağı vardı. Diğerininki hasana göre biraz daha ufaktı.

Daha sonra hasan “hadi muameleye başla. İşimiz var” dedi. Ben de yarakları ağzıma almaya başladım. Bir yarak ağzımdayken diğerine elimle mastürbasyon yapıyordum. Hasanın yarağının sadece yarısı ağzıma giriyordu çünkü gerçekten devasal bir yarağı vardı. Deliler gibi yalıyordum. Yaraklarını öpüyor , emiyor , dilliyor ve gırtlağıma kadar sokuyordum.İkisinin de inlemeleri artmıştı.
Bende hem onları daha da şevklendirmek hem de aldığım zevki göstermek için ses çıkararak yalıyordum yaraklarını.Tam o anda öteki yani Selim “Hasan ben dayanamıcam ve boşalcam “dedi.Hasan da ”dur oğlum,önce şu gence arkadan vereyim ondan sora aynı anda boşalırız “ dedi. Beni ayağa kaldırıp katı bir şekilde pantolonumu ve boxerımı sıyırdılar. Masadan destek alacak şekilde domalttılar.
Hasan arkama geçti Selim ise masanın önüne geçti. Hasan arkama geçip iri , katı ve yusyuvarlak kalçalarımı görünce “ vay be sende neler varmış. Böylesine muhteşem bir götü sikmek harika olacak. İyi ki ehliyetini unutmuşun.Yoksa bu götten mahrum kalacaktım” dedi. Biraz kalçalarımı okşadıktan sonra eğildi ve daracık deliğimi dillemeye başladı. Bu sırada da Selim önüme geçmiş ağzıma veriyordu. Deliğim iyice kayganlaşınca Hasan o koca yarağının başını götüme dayadı.
Tam istediğim gibi yavaş yavaş içime girmeye çalışıyordu ama yarağı o kadar büyüktü ki girmiyordu götüme. Yarağının başını yavaşça götüme sokup çıkararak deliğime daha da genişletti ve tam anlamıyla götümü sikmeye başladı. Bu sırada selim ağzımda gidip geliyor ve boşalmamak için kendini zor tutuyordu.Başımı sabit tutup ağzımı sikiyordu resmen. götümde ve ağzımda iki yarak vardı ve muhteşem beğeni alıyordum.

Hasan “var ya selim bu muhteşem götü sikmeyerek fazla şey kaçırıyorsun.Fırsat var iken gel sen de yar bu götü” dedi. Selim ise yanıt olarak “ abi ben bu sefer dayanamıyorum boşalıcam “ dedi. Hasan yarağını derhal götümden çıkardı. Selim de ağzımdan çıkarıp yan yana geçtiler. Eğildim ve ikisinin yarağını ani yalamaya başladım. Deliler gibi yalayıp emiyor ve elimle sıvazlıyordum yaraklarını.
Kendimden geçmiştim resmen . Tek amacım ikisini ani boşaltmaktı bunun için deli gibiydim. Selimin yarağı ağzımdayken boşalcağını anladım ve ağzımı açıp elimle sıvazlamaya devam ettim. Selim inleyerek yüzüme patladı döllerinin bir kısmını ağzıma öbür kısmını yüzüme boşalttı. Sıra hasanın koca yarağının patlamasına gelmişti. O da fazla geçmeden tüm döllerini yüzüme boşalttı.
Yüzüm resmen döl banyosu yapmış gibiydi. Daha sonra giyindiler ve yüzümü silmem için peçete verdiler. Sildikten sonra ben de giyindim. Çıkmadan evvel hasan bir şey sormak istediğini söyledi.” Biraz evvel yaşananların hiç birini yadırgamadın ve gayette tecrübeli gibi idin. Nasıl oluyor?” dedi. Ben gülümsedim o da cevabı algıladı.
Daha sonra işlemleri halledip beni arabanın olduğu otoparka bıraktı. Bu sırada telefon numaramı almayı da ihmal etmedi. Eğer bir mesele olursa veya işim düşerse mutlaka uğramam gerektiğini belirtti. Daha sonra unutulmaz bir hatıra yaşadığımın ve fazla beğeni aldığımın hissiyatı ile eve döndüm.