Nasil Efemine Oldum

Nasıl efemine oldum.


Yaklaşık 1 yıldır, son radde enteresan bir yaşam yaşıyorum. Oysa kendimi bildim bileli sekse ve fantezilere karşı yakın alaka duymuştum.19 yaşındaki kız arkadaşım ile internette seks sitelerine bakarken yanlışlıkla bir pop up linke tıklayıp gay resimlerle dolu bir siteye girdik. İdil (kız arkadaşım) içini çekerek bana “Abim de bunlara bakıyor tüm gün…” dedi.Ona bundan rahatsız olup olmadığını sordum. O da son radde rahatsız olduğunu söyledi. Oysa benim içimde kız arkadaşımın abisi ile bir an evvel tanışmak için müthiş bir dilek doğmuştu. Çeşitli bahanelerle İdil`lere daha sık uğramaya başlamıştım.Bu yaza kadar sürdü. Her denemem de abisi Denizin evde olmadığını öğreniyor, düş kırıklığına uğruyordum. Bir gün mektep kantininde konuşurken, İdil bana ailesi ile bir aylığına Foça`ya gideceğini, ama abisinin onlarla gelmeyeceğini anlattı.Sanki ilgilenmiyormuş gibi yaptım ve “Ne yani bir ay seni göremeyecek miyim?” diye sordum. O da “İstersen yazlığa gel. Dolaşırız” dedi. Oysa ben kasıklarımı titreten sesi dinliyordum.İdiller gittikten sonra bir Çarşamba akşam üstü, yine evlerine gittim. Bu sefer kapıyı İdil değil abisi açmıştı.


Sarışın kısa saçlı mavi gözlü genç ve parlak bir adamdı abisi.


O kapıyı açar açmaz, heyecandan penisim kalkmıştı.


“Kimsiniz pardon?” dedi ince ve kadınsı sesiyle.


“A..aslında İdil`in erkek arkadaşıyım…” dedim kekeleyerek.“İdil yook… Yazlığa gittiler…” dedi. Daha sonra da gülümsedi. “İsterseniz biraz gelin dinlenin…”


Hiç düşünmeden içeri girdim. Salonun üzerinde gazete kağıtları vardı. Bir kenarda çamsakızı ve havlular duruyordu. İdil den biliyordum bu sahneyi. Adam açıkça ağda yapıyordu kendisine.


“Kusura bakmayııın fazla dağınııık…”


“Rica ederim” dedim. “Ne önemi var, siz kusura bakmayın rahatsız ettim…”
“Önemli değil… Bakım yapıyordum ben de…”


“O vakit devam edin lütfen… Ben biraz oturup kalkarım…”


“Aaa… olmaz öyle misafirin yanında” dedi gülerek.


Üzerinde ak kısacık bir şort üstünde de ak bir tişört vardı. Bacakları tüysüz ve bir kız kadar narindi.
Birden son radde alakasız bir şekilde “Ne kadar şanslısınız…” dedim.


O da şaşırmıştı. “Neden?” diye sordu.


“Çook güzel bacaklarınız var…” dedim.


“Kıllarını alıyorum da ondan” diye gülümsedi.Artık dayanacak halim kalmamıştı. “Ben de ibne olmak istiyorum Deniz, lütfen bana yardım et… Ben kadınım!” diye bağırdım.


Gözlerini iri açarak bana baktı. “Adımı nerden biliyorsun?” diye sordu. Ben de hiç düşünmeden buraya onu görmek için geldiğimi ve onun gibi olmak istediğimi söyledim.
“Emin misin? Bu aptalca bir oyun değil umarım” diye sordu.


“Hayır… Deniz… Lütfen.” dedim. heyecandan titriyordum.


“Pantolonunu menfaat ve halıya otur o halde…” dedi.


Külodumun altında sertleşen penisime baktı ve güldü.


“Bu yarrakla kadın olmak istiyorsun ha… İşimiz zor” dedi.
Ağdaları bacaklarıma ve vücuduma dağıttı. Havluları üzerine kapattı ve art çekmeye başladı. Vücudumdaki tüm kıllar havlularla birlikte gidiyordu. Ereksiyonum acıdan sönmüştü. Kendi kendime acep doğru mu yapıyorum” dedim. Ama artık fazla geçti. Bir kaç saat içinde vücudumun Denizin vücudundan bir farkı kalmamıştı. Artık kendime baktıkça da tahrik oluyordum.
Şimdi de kaşları halletmemiz lüzumlu dedi. Yanıma oturup elindeki cımbızla kaşlarımı aldı. Ben başımı onun bacaklarına yaslamış, penisinden yükselen taze gül kokusunu duyuyordum.


En sonunda “Tamam işte… Sıra geldi kıyafetlere” dedi. İçeri gidip elinde dar bir jean şort ve daracık kara bir atletle geldi.Siyah atletin üstünde “Girls Suck” yazıyordu.


“Yalnız küçük bir sorunumuz var…” dedi bir türlü inmeyen penisimi göstererek. Daha sonra yine içeri gitti ve kara bir tanga getirdi. Kenarları son radde kalın tanganın altında ise bir klips vardı. Tangayı giyerken, klipsi penisimin başına geçirdi ve tangayı sıkıca çekti. “Bir an ölüyorum zannetmiştim…Ama sonra, kendime dışarıdan baktığımda artık penisimin hiç gözükmediğini gördüm.” Bu bana deli bir beğeni vermişti ama penisim kliple bağlandığı için ereksiyona geçemiyor, kan testislerime doluyordu. Zevkten çıldırıyordum. Kıayfetleri giyip beraberce aynanın karşısına geçtik.
Gerçekten de son radde parlak iki oğlandık. Göğüs uçlarımız birbirlerine değdiği vakit vahşice sesler çıkartıyorduk. Ben de onun kadınsı duruşlarını ve konuşmasını taklit etmeye başladım. Daha sonra ben sırt üstü yattım o da yüzü koyun üzerime uzandı. penislerimiz birbirine değiyor ama boşalamıyorduk. Saatlerce birbirimizi öptük ve sevdik. Sonunda dayanamayıp 69 pozisyonu aldık.
“Ve sihirli an geldi” dedi Deniz.


O şortunu indirdi ve kendi penisini klipsten çıkarttı. penisi benimkinden fazla daha büyüktü. Ben de kendiminkini çıkarttım ve onun ağzına almasını sağladım. Parfüm kokuları arasında birbirimizin oğlan penislerini emdik bir kaç saat sonra Deniz aka bir inleme ile ağzıma boşaldı.O inlerken ben de iyice tahrik oldum ve onun ağzına aynı anda boşaldım. Ağzımız gözümüz sperm içerisinde kalmıştı. Dudaklarımızda biribirimizin spermleri ile çılgınca öpüşmeye başladık.Bu bir ay boyunca muhtelif fantazilerle sürüp gitti. Kimi vakit arkadaşlarımızı çağırıyor ve onlarla birlikte oluyorduk. İdil art döndüğünde beni yeni halimle gördü ve dehşete düştü.


Ben de ona açıkça artık kendimi gerçek bir ibne gibi hissettiğimi, ama hala onun dostluğuna ihtiyacım olduğunu söyledim.
O gün bu gündür Deniz benim sevgilim, İdil de en iyi dostum. İdil hem abisini hem de beni kabullendi. Hatta geçen akşam Love`a gittik. Erkek arkadaşını dans ederken Deniz`le benim arama soktu. Çocuk kendisinden geçerek dansetmeye başladı. İdil bağırıyordu. “Ulan ibneler, hepinize vereceğim işte… Öyle veya böyle…”