Karşı Komşum Hakan

Karşı Komşum HakanMerhaba. Ben 23 yaşında üniversite öğrencisiyim. Adım Efe. Yaklaşık 2 sene evvel hiç unutamadığım bi olayımı anlatmak istiyorum.Karşı komşumla arasıra tuz, yağ alışverişinde bulunurduk. Bu alış verişler esnasında komşumla içten olmuştuk. Birbirimize gelmeler gitmeler başlamıştı. Başlarda fazla masum havadan sudan geçen muhabbetlerimiz daha sonraları karılardan kızlardan açılmaya başlamıştı.


Ben içimde devamlı erkeklerle sex yapmanın daha doğrusu erkeklerin altına yatmanın nasıl birşey olduğunu fazla merak ediyordum. Yine komşumun bana misafirliğe geldiği bir gün vcd nin yanına bir kaç adet sex filmi koydum. Tabi içinde gay filimleri de vardı. Bir süre normal sex filimlerini izledikten sora dizi gay filminin olduğu cdlere geldi.


Başta hiç aleni vermemiştim ama daha sonraları kendime yargıç olamıyor filimde sikilen erkeğin yerinde olduğumu düş ediyordum. Komşumun siki kot pantolonunun altından belli oluyordu.Ben dayanamayıp yarrağımı okşamaya başladım. Hakan (komşum) hiç yokmuş gibi davranıyordum. Daha sonra kalçalarımı okşamaya başladım. Hakan göz ucuyla bana bakıyordu farketmiştim. Dayanamadı ve oda beni okşamaya başladı. O kalçalarımı okşarken bende pantolonunun üstünden sertleşmiş yarrağına dokunuyordum. Ben dayanamayıp pantolonunun düğmelerini açmaya başladım. Her düğme açışımda daha da heyecanlanıyor, hakanın yarağını ağzıma almak içi sabırsızlanıyordum.En sonunda pantolonunu çıkardım ve kıllı yarağını elime aldım. Bir müddet okşadıktan sonra Hakan dayanamadığını söyledi ve ağzına vermek isstiyorum dedi.


Ben hiç düşünmeden hakanın önünde dizüstü çöktüm ve yarağını ağzıma alıp evvel yalamaya başladım. Hakan gözlerini kapatmış elleriyle kafama bastırıp yarağını yutturmaya çalışıyordu sanki.Bi muddet yaladıktan sonra eşofmanımı çıarıp götümü hakanın yarağının üstünde gezdirmeye başladım.


Hakan parmağını götüme sokuyor hızlı hızlı hareketlerle göt deliğimi genişletiyordun.


Hakan iyice azmış, bende kudurmuş bir kıvama gelmiştik. Hakan adeta hayvana dönmüştü. ani ayağa kalkıp götünü sikmek istiyorum dedi. O anda heyecandan ölecek gibi oldum ve götümü Hakanın sikmesi için ona doğru uzattım.


Hakan kuru kuru bi kaç defa sokmaya çalışıtı ama götüm onun aka yarağını kabul etmedi. Dolabımdaki kremi getirerek Hakanın sertleşmiş yarağına ve götüme sürdüm.


Kremlendikten sonra Hakan bi kerede koca yarağını köküne kadar soktu. Yırtılıcak gibi oldu götüm. Bikaç dakikalık acının ardından ikimizde inlemeye başladık.


Erkek olmama karşın sikilmek fazla hoşuma gitmişti ve götümü hakana doğru itmeye başlamıştım.Hakan belimden tutmuş kendine doğru öyle bir çekiyorduki sokabilse taşaklarını de içime ittirecekti.


3 dakika git gel yaptık ama Hakan hala boşalmamıştı. Geç boşalma sorunu olduğunu sonradan öğrenmiştim. Hala çılgın gibi abanıyodu bana.


Daha sonra hakanı kanepeye oturtup o fazla istediğm kucağına oturma pozisyonunda götümü sikmesini istedim.


Hakanın kucağına oturup kalkıyor birlikte inliyorduk. Vücutlarımız terlemiş Hakanın kucağına her oturuşumda pat pat diye ses gelmeye başlamıştı.


En sonunda hakan geleceğini söyledi ve derhal önüne diz çöküp koca yarağını ağzıma aldım. O kadar fazla dölü vardıkı suratımın her tarafı döl olmuştu.Daha sonra canım her istediğinde Hakana götümü sikdirdim. Şimdi nerde bilmiyorum.Gönderen: email_adresinin_yayınlanmasını_istemiyor