Kapici Kizi Ozlem

Kapıcı Kızı Özlem


Bizim kapıcının koca göğüslü bir kızı vardı, herkes kızın göğüslerine hasta olurdu. Ben ise ayaklarına bayılıyordum. Bir gün evi temizlemesini rica ettim. Eve geldiğinde ona ayaklarının fazla güzel olduğunu söyledim. Zaten onunda gönlü vardı bende, onun için kasmadan muhabbete girdim. Oda benden hoşlandığını, benimle sex yapabileceğini ancak ayaklarıyla oynatamayacağını söyledi. Nedenini sordum, gıdıklanırım dedi.Bende gıdıklandıkça yüzümü tekmelersin dedim. Neyse işi bırakıp benim döşek odama geçtik. Ona ayaklarını löp bir şekilde kremliyeceğimi söyledim. Kabul etmişti, kremi elime aldım ve ayaklarına sürmeye başladım. Ben okşadıkça o gülüyor ayaklarını çekiyordu. Bu beni daha da tahrik etmişti. O çektikçe ben okşuyordum. En sonunda kremle karışan ayaklarının kokusuna dayanamadım ve ikisini birleştirerek suratıma yapıştırdım. Küçük dil darbeleriyle çatlamış topuklarını yalamaya koyuldum.
Gülmekten mahvoluyordu…


Özlem bir ayaklarını çekiyor, bir ittiriyor ve gülmekten mahvoluyordu. Ama şikayetçi değildi, onunda hoşuna gitmişti. Köylü kızı işte ayakları bakımsızdı, ama fazla güzeldi aslında. kızda kafa yok, biraz kendisine baksa..Neyse, topuklarından sonra ayağın orta kısmına doğru kaydım. Sol ayağını cinsel organıma dayadım ve sürtünmeye başladım, sağ ayağı ise yüzümdeydi. Onu yalamaktan göle çevirmiştim. Bana ağzıma almak istiyorum dedi. Tamam dedim ve 69 pozisyonu aldık. O benimkini yalıyordu ben ise onun cinsel organı yerine cinsel organına doğru çektiğim iki ayağını ani yalıyordum. hasret inanılmaz güzel yalıyordu. Yalamak değil, sanki savaşıyordu.Bir yalıyor bir dişliyordu. Bu arada benim pompa patlamak üzereydi ve onu uyardım, ağzına boşalmamı istedi ve beni kendi elleriyle boşalttı. Daha sonra elini ağzını yıkadı ve yine geldi. Ona aldığım ten rengi külotlu çorabı giydirdim. Ve baldırlarından yalamaya başladım. Topuklarının hariç kısmını yalarken oraları ısırmak özlemi adeta çıldırtmıştı. hasret devamlı geliyordu, devamlı ıslaktı..
Baş parmağını ağzıma alıp…


Baş parmağına geldiğimde katı bir diş attım ve o kısmını yırttım çorabın. Kafa parmağını ağzıma alıp katı bir şekilde emmeye başladım. Çıldırmaya ramak kalmıştı. Bütün parmaklarını ani ağzıma soktum, bana bakıp gülüyordu. Ve ben bir kez daha geliyordum ve fazla sağlam geliyordum. Isırmış olduğum kafa parmağının oradan cinsel organımı içeri soktum ve ayaklarına gidip gelmeye başladım. Kısa süre sonra çılgınlar gibi patladım. O günden sonra hasret haftada bir iki kez bize temizliğe gelmeye başladı. Ilişkimiz 2 yıl kadar sürdü ve fazla mutluyduk, ancak 2001 yılında kent dışına taşınmamızla beraber son buldu.Esenlikler dilerim ayak seven arkadaşlar…