Hüsranla Bitti

Bu vaka gerçek yaşanmış bir olaydır. Bu yüzden kendi adımı yazmayacağım. Ama öbür isimler gerçektir. Gaziosmanpaşada oturuyorum. Handan ve Dilek isminde iki adet gayet iyi anlaştığım arkadaşım var. Kız olmamama karşın seksi fazla Fazla sevmiyorum. Daha evvel bir iki erkekle birlikte oldum. Ama yalnızca onlar öbür kadınlara gitmesinler diye onlarla seviştim yani korkum kaybetmekten ibareti seksi sevdiğimden değil. Genelde arkadaşlarımla birlikte taksimde bazı barlara takılırım. Kısa boylu esmer minyon tipli sevimli ve güzel sayılabilecek bir bayanım. Bir gün Handan ve Dilekle birlikte yine Taksime eğlenmeye gitmiştim. Saat üç gibiydi erkek arkadaşım Veysel yanında iki şahıs ile birlikte oturduğumuz cafeye geldiler. Yarım saat kadar birlikte oturdukdan sonra kalktık ve hep birlikte bir bara gitmeye karar verdik. Bol müzikli bir bara gittik bir süre müzik eşliğinde eğlendik fazla alkol kullanmadığım halde üç adet bira içtim ve içkinin beni etkilediğini başımın dönmeye başladığını ayrım ettim. Kalktığımızı bir arabaya bindiğimizi düş meyal hatırlıyorum. Sonra bir eve gittik çevre loş ve alkolun etkisiyle birazda bulutluydu. İsimlerinin Şenol ve Cemal olduğunu sonradan öğrendiğim kişiler Handan ve Dileği yarı yürüterek yarı taşıyarak öbür odalara götürdüler.

Ben Veyselle salonda kalmıştım. Veysel bir süre bana bir şeyler anlattıktan sonra yanıma geldi, neler konuştuğunu pek anlamadım dedim ya alkolün etkisindeydim. Yanıma oturduktan sonra göğüslerimi okşamaya başladı ben yapmamasını henüz yeni tanıştığımızı daha sonra hepsinin sırasının geleceğini dilimin döndüğünce söylemeye çalıştım. Ama Veysel “Amına koduğumunun orospusu iki haftadır beraberiz vereceksen ver artık dedi” ve beni banyoya doğru sürüklemeye başladı, koltuk altlarımdan tutmuştu ayaklarım yerlerde sürükleniyordu canım fazla acımıştı, banyoya gelince pantolonumun fermuarını çözdü tişörtümü ve südyenimi çıkardı beni abes küvetin içine bacaklarım dışarıda kafam küvetin içine istikbal şekilde domalttı, pantolonumu ve külodumu ayaklarıma kadar sıyırdı ve sikini çıkarıp kalçalarımı öpmeye yalamaya başladı, sikini kaldırmaya uğraşıyordu bir süre bu şekilde devam etti götümü amımı parmakladı küfürlü konuşuyordu ayağa kalktı ve iyice tükürükledikten sonra amımdan içeriye soktu canım hala fazla yanıyordu işini yavaşça çabuk etmeden tadını çıkartarak görüyordu bense yanlızca acıdan inliyordum. Bir süre amımın içinde gidip geldi o pozisyonda küvetin kenarları belimi acıtıyordu çünkü üzerime fazla abanıyordu, ve elinin yetiştiği yerlerimi, göğüslerini, sırtımı kalçalarımı hırpalayarak sıkıp okşuyordu. Daha sonra sikini amımdan çıkarıp kalçalarımın arasına sürterek göt deliğimin üzerine boşaldı.

Ben bitti zannettim ve doğrulmaya çabaladım ama bitmediğini şimdide götümü sikeceğini söyledi. Ben korktum çünkü daha evvel götümü bir iki defa siktirmiştim ama canım fazla yanmıştı o yüzden yapmaması gerektiğini isterse amımdan yine sikebileceğini hatta kendisi ile sevişebileceğimi söylesemde “nereyi sikeceğimi sanamı soracağım amcık” diyerek bana bir tokat attı, hayatım karardı gözlerimde şimşekler çaktı düştüm kafamı küvete çaptım iyice sersemlemiştim, beni kaldırdı “bunun olmasını istemezdim ama böylesi fazla daha zevkli” dedi, yine küvetin içine domalttı beni aptal gibi olmuştum. Sikini yine kaldırdı bolca tükürükledikten sonra götüme sokmaya başladı. Canım fazla yanıyor kurtulmak için debeleniyordum ama Veysel durmuyor ben debelendikçe daha fazla beğeni aldığını söylüyordu. Götüm parçalanıyor zannettim korkunç bir ağrı, götümün içinde korkunç bir basınç vardı (sanki sıçacakmışım da kabız olmuşum gibi bir duyguydu) Veysel beni bir süre götümden sikiyor sonra bir süre sikini götümden çıkartmadan duruyordu anladımki boşalmak istemiyor, boşalacağı vakit duruyor boşalma isteğinin geçmesini bekliyordu (yani adam götümde kaldırıp götümde indiriyordu) saniyeler geçmek bilmiyordu nice sonra götümün içine boşaldı ve beni bıraktı hem amım hemde götüm korkunç acıyordu. Veysel yanımdan ayrıldı öbür odalara gitmişti ayağa kalkmaya çalıştım kalkamadım kendime gelmek için bir süre fayansların üzerine uzandım. (sonradan öğrendim arkadaşlarımda öbür odalarla benimle aynı akibeti paylaşmışlar onları sonra kendileri anlatacaklar)

Artık bu sefer bitti derken yanıma Şenol geldi, Aman Allahım bu seferde o sikmek istiyordu karşı koydum ve bir tokatta ondan yedim. Şenol yanlızca amımdan sikti. Boşaldıktan sonra bu seferde Cemal geldi oda yanlızca amımdan sikti oda içime boşaldıktan sonra beni çıplak vaziyette salona götürdü ayakta duracak halim kalmamış bacaklarım titriyordu, kelimenin tam anlamıyla dağılmıştım giyinmeye uğraştım yapamadım o sırada Handan ile Dilek te geldi onlar benden iyi durumdaydı en azından dayak yememişlerdi adamlar giyinmemizi bizi aşağıda beklediklerini söylediler bir süre hareketsiz kaldım bu tür olayları gazetelerden okuyor televizyonda seyrediyordum ama benim başıma geleceği hiç aklıma gelmemişti. Ama aklıma gelmeyen başıma geldi yavaşça giyinmeye çalıştım Handan ve Dilek giyinmeme yardım ettiler fazla geçmeden Veyselinde yardımıyla aşağıya inebildim, bizi taksi bulabileceğimiz bir yerde bıraktılar eve vardığımda doğruca banyoya gittim ve saatlerce banyoda kaldım sonra biraz düşündüm ve fazla ağladım. Bu bana fazla iyi bir ders oldu. Başımdan geçenleri kimselere anlatamadım Daha sonra önceden çıktığım şimdi evli olan eski erkek arkadaşım “F” ye tüm olayı anlattım oda bana başımdan geçenleri yazmamı ve bu tür internet sitelerinde yayınlamamı rahatlıyacağımı söyledi bende sizlerle paylaşmak istedim.